O nás

Vítám všechny rybáře a rybářky na stránkách našeho rybářského obchodu.

Jsme rodinná firma, kterou jsme založili s cílem nabídnout klientům produkty známých světových značek, které ovšem nejsou v České republice výrazněji zastoupeny. 

Již od malička jakožto rybář jsem prošel rybářským vývojem přes chytání okounků a plotic na plavanou, přívlač v ČR i zahraničí a nyní se nejvíce věnuji kaprařině a feederu.

Rybařina je mým celoživotním koníčkem. Čas u vody vnímám jako plnohodnotně strávený odpočinek od starostí a plnými doušky si vychutnávám rybaření bez starostí. S tím je spojená kvalita vybavení, krmení a doplňků, které zpříjemní u vody rybářský zážitek. Při hledání dokonalosti a letech testování jsem skončil u několika zahraničních produktů, které se mi ovšem těžko sháněli. To byl důvodu pro oslovení výrobců a domluvení velkoobchodní spolupráce na distribuci v ČR.

V současné době naše společnost zastupuje, jako výhradní dovozce do ČR, rybářské značky FEEDERMANIA (Krisztiana Jankoviche, světoznámého rybáře, mistra v hodu do dálky feederovým prutem 186,78m a autora mnoha skvělých rybářských videí), ASSO carp fishing, TORAY, SUPERDP (skvělé vlasce z produkce Italské společnosti GRUPODP již od roku 1973 vyráběné v Japonsku a oblíbené u rybářů po celém světě), ALUFLOKK (luxusní feederové hlavy, hrazdy a rohatinky na celý život z hliníku a exkluzivním sametovým povlakem)CROCO FISHING (luxusní ručeně vyráběné pruty. S feederovým prutem Croco LC 420 byl hozen světový rekord 190,99m) a ULTRA FISHING světový výrobce moderních umělých nástrah, atraktorů, krmných směsí, pelet a boilie wafters, které jsou dodávány do celé evropy a jsou oblíbené u mnoha rybářů. Dále pak velkoobchodně dovážíme značky Walter, Serie Walter, MANTA.

Jsem otevřený jakýmkoliv nápadům a námětům, tudíž pokud je něco co vám na českém rybářském trhu schází a rádi by jste měli možnost tyto produkty zakoupit i českém obchodu, napište a já udělám vše pro to, abych vám tuto možnost zajistit.

Věřím, že produkty uvedených značek najdete i ve vašich oblíbených rybářských potřebách a pokud ne, tak mi můžete sdělit o jaké rybářské potřeby se jedná a já domluvím spolupráci s vaším oblíbeným rybářským obchodem aby i vaše rybaření bylo bez starostí a užívali jste si ho na maximum.

Přeji všem Petrův zdar a spoustu krásných zážitků nejen u vody. Pavel Bleho